top of page

 

Sebastian Chyliński

Swoją przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 6 lat, od tamtej pory tenis jest nierozłączną częścią jego życia. Już jako 14 latek opuścił rodzinną Bydgoszcz i przeniósł się do Warszawy, gdzie był częścią projektu zrzeszającego 8 najlepszych zawodników w kraju.

Zwycięzca najbardziej prestiżowego międzynarodowego turnieju w Polsce, Pucharu Bogdana Tomaszewskiego. Ćwierćfinał Mistrzostw Świata kadetów (Avenire w Mediolanie), sklasyfikowany na 2 miejscu w Europie do lat 16, w wieku 18 lat zdobył punkty ATP. W swojej profesjonalnej karierze pokonał takich zawodników jak Pablo Careno Busta (półfinalista US open, nr 10 w rankingu ATP).

Jarosław Bieńkowski

Przygodę z tenisem zaczął w wieku 6 lat w rodzinnych Mikołajkach, jako 12 latek przeniósł się do Bydgoszczy aby doskonalić swoje umiejętności. Medalista mistrzostw Polski w wielu kategoriach. Uczestnik wielu międzynarodowych turniejów, czynny sparingpartner czołowych zawodników w Polsce. Spędził ponad rok w Barcelonie, gdzie szkolił swój warsztat trenerski i zawodniczy.

bottom of page