top of page

Treningi Grupowe i Indywidualne

Oferta dotycząca treningów grupowych oraz indywidualnych powstała, aby sprostać oczekiwaniom wielbicieli tenisa i pomóc im rozwijać swoje umiejętności niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania.

Treningi dla dorosłych odbywają się według założeń programu „Play and Stay”. Naszym celem jest zachęcanie dorosłych do aktywności fizycznej. Ważny jest pierwszy kontakt z tym sportem, chcemy pokazać, że tenis jest prosty i przyjemny nawet od pierwszego treningu, a po kilku kolejnych jesteśmy w stanie prowadzić właściwą grę (serwować, przebijać, rozgrywać punkty). Dostosowujemy treningi do poziomu umiejętności zawodnika - wykorzystujemy różnego rodzaju piłki, modyfikujemy rozmiar kortu. Chcemy stworzyć tenis dostępny dla każdego!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego tenis jest najlepszym sportem dla Ciebie?

1.

Niskie ryzyko kontuzji

W porównaniu do innych sportów, szczególnie sportów kontaktowych, tenis jest bardzo bezpieczny. Większość urazów wiąże się z przeciążeniami, ale przy odpowiednich ćwiczeniach nawet te można zminimalizować, a nawet wyeliminować. Wszyscy uwielbiają się grę bez ryzyka kontuzji.

2.

Poprawi Twoje samopoczucie

Ciężki dzień w pracy? Daj upust emocjom na korcie tenisowym! Czy jest lepszy sposób na zmniejszenie stresu niż uderzenie piłki tak mocno, jak to możliwe. To znakomite uczucie, a kiedy zaczniesz trafiać nimi w pole gry poczujesz się jeszcze lepiej!

3.

To świetny trening

Wiele dyscyplin sportowych można traktować w formie doskonałego treningu, ale nie wiele daje tyle zabawy i wysiłku, który oferuje tenis. Tenisiści i tenisistki są prawie stale w ruchu i wykorzystują przy tym każdy mięsień w ciele. Oprócz krótkich sprintów tenis to również ciągłe zmiany kierunku i ruchu. Buduje mięśnie i wytrzymałość. Czy można tego nie polubić?

4.

Nie musi być drogi

Oczywiście gra w tenisa może być droga i jest on postrzegany jako sport elitarny. Poprzez formy treningu grupowego zdecydowanie zwiększa się jego przystępność. Pamiętaj, że jeżeli kupisz swoją pierwszą rakietę i odbędziesz kilka lekcji nic nie będzie stało na przeszkodzie, abyś grał za darmo podczas swojego urlopu na ogólnodostępnych kortach gdziekolwiek będziesz! 

5.

Grają w niego na całym świecie

Bez względu na to, gdzie będziesz istnieje bardzo duża szansa, że w pobliżu znajduje się kort tenisowy. Możesz zagrać wszędzie! A jeśli masz plan podróżować po świecie i jednocześnie uprawiać swoją ulubioną dyscyplinę, na całym świecie znajdziesz spektakularne ośrodki tenisowe z pięknymi widokami.

6.

Jest sportem całorocznym

Na zewnątrz pada śnieg? Pewnie nie przejedziesz się na rowerze, ale zawsze znajdziesz kryty kort i możesz świetnie się bawić. Oczywiście wiosna i lato to szczyt sezonu tenisowego, ale prawda jest taka, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyś grał cały rok!

7.

Jest doskonały dla ciała i umysłu

Tenis jest sportem mentalnym jak żaden inny. Możesz być świetnym graczem, ale nie wykorzystać swojego potencjału, jeśli Twoja gra mentalna jest słaba. Gra w tenisa pomoże ci w utrzymaniu dobrej formy, ale także pobudzi Twój umysł w sposób taki, jakiego nie zagwarantuje żaden inny sport. Wszyscy wielcy tenisiści są silni mentalnie, a gra w tenisa tylko wzmocni Twoją głowę, pomagając Ci także w innych dziedzinach życia!

8.

Nie potrzebujesz całej drużyny

Wszystko czego potrzebujesz to rakieta, piłki i jedna osoba po drugiej stronie siatki, aby spędzić świetnie czas na korcie tenisowym. Nie znasz nikogo z kim możesz zagrać? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie w odszukaniu sparingpartnera. Zawsze możesz przyjść i poodbijać piłki na naszej ściance poprawiając swoją technikę oraz punkt uderzenia. Będziesz o krok dalej podczas kolejnego meczu!

9.

To sport towarzyski

Tenis na poziomie amatorskim to zarówno zabawa, jak i rywalizacja. Jest to bardzo towarzyski sport, pozwalający bawić się ze znajomymi i przeciwnikami nie tylko w ramach gry na punkty, ale także między, przed i po meczu!

10.

Możesz grać przez całe życie

Tenis jest świetnym sportem dla wszystkich grup wiekowych. Dzieci mogą zacząć od bardzo wczesnych lat - często już w wieku trzech lat. Grą w tenisa możesz bawić się dopóki będziesz w stanie chodzić. W jaki inny sport możesz grać w wieku 3 i 90 lat?

Zajęcia Grupowe

Forma oraz poziom intensywności zajęć grupowych jest dostosowany do danej grupy przez co pozwala na wyniesienie maksymalnych korzyści dla swojej gry w tenisa. Niezależnie od tego czy masz zamiar po raz pierwszy chwycić rakietę, zrzucić kilka zbędnych kilogramów, skorygować swoją technikę czy poprawić swoją taktykę podczas rozgrywanych spotkań zachęcamy do kontaktu. Nasi trenerzy pomogą w doborze odpowiedniej grupy, tak aby gra w tenisa dawała Tobie maksymalną satysfakcję.

Zajęcia indywidualne

Treningi indywidualne to doskonała okazja, aby skupić się jednostce. Ta forma zajęć pozwala na osiągnięcie najszybszych rezultatów, ponieważ czas trenera jest poświęcony tylko i wyłącznie Tobie. W trakcie zajęć indywidualnych możemy najłatwiej dostrzec detale, których korekta często w sposób znaczny wpływa na błędy, które popełniamy podczas gry na korcie.

Z uwagi na elastyczny grafik zajęć indywidualnych prosimy o kontakt bezpośredni w celu umówienia się na trening. 

bottom of page