top of page

Treningi rodzinne

Treningi rodzinne w Akademii Tenisa Matchball to doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas w rodzinnym gronie. Do tej grupy zaliczamy zajęcia Family Tennis oraz Baby Tennis. Tworząc ofertę zajęć rodzinnych przyświecała nam idea możliwości wspólnego spędzania czasu rodziców z dziećmi. Gwarantujemy, że na wiadomość o kolejnym treningu dzieciaki będą czekać przy drzwiach ze spakowaną rakietą!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego tenis jest idealnym sportem dla Twojej rodziny?

1.

Aktywność fizyczna

Ze względu na niezliczoną liczbę urządzeń elektronicznych w każdym domu, regularna aktywność fizyczna dzieci jest coraz rzadszym zjawiskiem. Dzieci ekscytują się wieczorną wspólną rozgrywką na konsoli, ale narzekają na każdą propozycję wyjścia na spacer. Tenis jest grą, która będzie ekscytować każdego z członków rodziny. Gra w tenisa wciąga i zapewni Twojej rodzinie wiele godzin wspólnej aktywności.

2.

Uczy współpracy

Rodzeństwa często potrafią kłócić się o błahostki. Tenis uczy współpracy jak i uczciwej sportowej rywalizacji. Czy można wyobrazić sobie coś lepszego niż ogranie rodziców stojących po drugiej stronie siatki ze swoim bratem lub siostrą? Rozegraj taki mecz i zobacz, że Twoje dzieci dogadują się lepiej niż kiedykolwiek. Na naszych zajęciach będziesz miał do tego okazję.

3.

Rozrywka na cały rok

Wiele wspólnych aktywności ma charakter sezonowy. Dostępne są kryte i odkryte korty tenisowe do całorocznej zabawy z rodziną. Ułatwia to rodzinom ustalenie rutyny, której mogą się trzymać, a solidna rutyna jest kluczem do utrzymania zdrowego trybu życia i aktywności w Twojej rodzinie.

4.

Rodzina która gra razem trzyma się razem

Tenis daje Twojej rodzinie wspólny element, który gwarantuje dobrą zabawę, śmiech, rozmowę i możliwość współpracy. Gdy dzieci dojrzewają i stają się bardziej niezależne członkowie rodziny mogą łatwo oddalić się od siebie. Pomiędzy światem cyfrowym i urokami niezależności motywacja do wspólnego spędzania czasu z rodzicami jest zmniejszona. Tenis zapewnia dzieciom i rodzicom ekscytację ze wspólnego spotkania.

5.

Daj dzieciakom przykład

Nie bez powodu mówi się, że zachowanie dzieci jest lustrzanym odbiciem zachowania ich rodziców. To do rodziców należy obowiązek pokazania dzieciom właściwych wzorców. Leżąc wieczorem na kanapie, oglądając telewizję nie możesz oczekiwać, że Twoje dziecko będzie z radością uprawiać sport i prowadzić zdrowy tryb życia. Daj mu przykład i zobacz, że aktywność fizyczna jest przyjemna. Pierwsze dwa razy będą trudne, ale za moment nie będziecie mogli doczekać się wspólnego wyjścia na trening.

Family Tennis

Family Tennis to forma aktywności dedykowana dla całej rodziny. Zapraszamy Was na wspólne zajęcia w dowolnej konfiguracji - tata, mama, syn, córka, a może babcia i dziadek też dadzą się namówić? Doświadczenie naszych trenerów pozwoliło na ułożenie programów Family Tennis w taki sposób, aby każdy niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności wyniósł z zajęć jak najwięcej. Jeżeli tata gra od lat, mama kiedyś trzymała raz rakietę, a dzieci nie słyszały jeszcze o tenisie, lub na odwrót to zajęcia dla Was! Spędzicie niesamowity wspólny czas w rodzinnym gronie i jednocześnie każde z Was poprawi swoją grę! 

Baby Tennis

Zajęcia Baby Tennis to forma dedykowana naszym najmłodszym klubowiczom. Pierwsza forma styczności z gąbkowymi piłkami, balonami i najmniejszymi rakietkami prowadzona w formie zabaw mających na celu ogólny rozwój koordynacji, czucia i poruszania. Zajęcia odbywają się w formie współpracy pomiędzy rodzicem, a dzieckiem. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi od 3 lat. Nie musicie mieć ze sobą żadnego sprzętu, tylko dobry humor. Resztą zajmiemy się my. Baby Tennis to doskonała forma przygotowania do zajęć w naszej Akademii Tenisa.

bottom of page